Du anv?nder en f?r?ldrad webbl?sare, hemsidan kan d?rmed se lite konstig ut. Uppdatera din webbl?sare f?r en b?ttre upplevelse.
Om Lean Forum

Styrelse


Carina Bohm, ordförande
Actea | carina.bohm@leanforum.se | 0722-293259

Pia Anhede, kassör
Revere AB | pia.anhede@leanforum.se | 070-5438048

Monica Birgersson
Passacon | monica.birgersson@leanforum.se | 070-3303691

Ingela Håkansson
Techtank – Advanced Engineering Alliance| ingela.hakansson@leanforum.se| 076-8612743

Anette Kinde
SKF | anette.kinde@leanforum.se | 076-1102385

Lena Lundh, vice ordförande
Region Skåne | lena.lundh@leanforum.se | 072-5998038

Jonas Pettersson
C2U Group | jonas.pettersson@leanforum.se | 0760-251451

Lena Prinselaar, sekreterare
Blekinge Tekniska Högskola | lena.prinselaar@leanforum.se | 070-9884821

Christian Silvasti
Silvasti Affärsutveckling i Sverige AB | christian.silvasti@leanforum.se | 076-8085229

Jon Stibe
Perstorp | jon.stibe@leanforum.se | 0729-779 723

Johanna Strömgren
KTH Leancentrum | johanna.stromgren@leanforum.se | 0732-750408

Ulf Svahn
Ulf S Consulting | ulf.svahn@leanforum.se | 070-2210755

Bli medlem

Få tillgång till vårt nyhetsbrev och inbjudningar till aktiviteter helt kostnadsfritt.

Lean Forum

Lean Forum är en ideell förening med uppgift att vara samhällets ledande inspiratör och informatör för att maximera värde och att minimera slöseri. Varje år uppmärksammar vi föredömen inom lean genom att dela ut Svenska Leanpriset.