Du anv?nder en f?r?ldrad webbl?sare, hemsidan kan d?rmed se lite konstig ut. Uppdatera din webbl?sare f?r en b?ttre upplevelse.
Om Lean Forum

Styrelse


Pia Anhede, ordförande
Revere AB | pia.anhede@leanforum.se | 070-5438048

Monica Birgersson, vice ordförande
monica.birgersson@leanforum.se | 070-330 36 91

Tobias Ericsson
Newbody | tobias.ericsson@leanforum.se | 076-1926363

Anders Hugnell
Implement | anders.hugnell@leanforum.se | 073-4413635

Peter Häyhänen
Södra Älvsborgs sjukhus | peter.hayhanen@leanforum.se | 072-5611472

Anette Kinde
SKF | anette.kinde@leanforum.se | 076-1102385

Janne Lundberg
AssaAbloy | janne.lundberg@leanforum.se | 070-5149248

Clas Mellby
Fibrotech | clas.mellby@leanforum.se | 072-5466611

Lena Prinselaar, sekreterare
Blekinge Tekniska Högskola | lena.prinselaar@leanforum.se | 070-9884821

Kjell Rask, kassör
Luleå Tekniska Universitet | kjell.rask@leanforum.se | 070-5295106

Håkan Steenberg
Actea | hakan.steenberg@leanforum.se | 070-3320000

Monika Wendleby
Passacon | monika.wendleby@leanforum.se

 

Bli medlem

Få tillgång till vårt nyhetsbrev och inbjudningar till aktiviteter helt kostnadsfritt.

Publicera

Publicera

Logga in eller skapa konto f?r att publicera artiklar, boktips, videos och evenemang.

Lean Forum

Lean Forum ?r en ideell f?rening med uppgift att vara samh?llets ledande inspirat?r och informat?r f?r att maximera v?rde och att minimera sl?seri. Varje ?r uppm?rksammar vi f?red?men inom lean genom att dela ut Svenska Leanpriset.