Du anv?nder en f?r?ldrad webbl?sare, hemsidan kan d?rmed se lite konstig ut. Uppdatera din webbl?sare f?r en b?ttre upplevelse.
Om Lean Forum

Styrelse


Lena Lundh, ordförande
Region Skåne | lena.lundh@leanforum.se | 072-5998038

Monica Birgersson, vice ordförande
Passacon | monica.birgersson@leanforum.se | 070-3303691

Pia Anhede
Revere AB | pia.anhede@leanforum.se | 070-5438048

Carina Bohm
Actea | carina.bohm@leanforum.se | 0722-293259

Anders Hugnell
Implement | anders.hugnell@leanforum.se | 073-4413635

Ingela Håkansson
Techtank – Advanced Engineering Alliance| ingela.hakansson@leanforum.se| 076-8612743

Ulf Johansson
Speed Group| ulf.johansson@leanforum.se | 033-7226009

Anette Kinde
SKF | anette.kinde@leanforum.se | 076-1102385

Camilla Nilimaa
Försäkringskassan | camilla.nilimaa@forsakringskassan.se

Lena Prinselaar, sekreterare
Blekinge Tekniska Högskola | lena.prinselaar@leanforum.se | 070-9884821

Kjell Rask, kassör
Luleå Tekniska Universitet | kjell.rask@leanforum.se | 070-5295106

 

Bli medlem

Få tillgång till vårt nyhetsbrev och inbjudningar till aktiviteter helt kostnadsfritt.

Publicera

Logga in eller skapa konto f?r att publicera artiklar, boktips, videos och evenemang.

Lean Forum

Lean Forum ?r en ideell f?rening med uppgift att vara samh?llets ledande inspirat?r och informat?r f?r att maximera v?rde och att minimera sl?seri. Varje ?r uppm?rksammar vi f?red?men inom lean genom att dela ut Svenska Leanpriset.